Masz pytania?
e-mail: biuro@concorplock.pl

Firma CONCOR rozpoczęła swoją działalność w roku 1999, jako zakład wytwórczy konstrukcji stalowych, specjalizujący się w produkcji i montażu elementów architektury wykonanych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych, przeznaczonych do wyposażenia budynków użyteczności publicznej, takich jak: banki, galerie handlowe, budynki biurowe, urzędy i apartamentowce. Równolegle rozwijane były technologie antykorozyjne i zabezpieczenia chemoodporne oraz unikalna technologia produkcji i montażu systemów zabezpieczeń gruntu przed przenikaniem substancji niebezpiecznych. W ciągu kolejnych lat funkcjonowania firma ugruntowała swoją markę na rynku i zdobyła zaufanie wielu stałych klientów, którzy lokując swoje zamówienia w CONCOR otrzymują gwarancję wykonania usługi o wysokiej jakości i w wymaganym terminie realizacji.

Aktualnie CONCOR realizuje przedsięwzięcia kompleksowe w systemie EPC zapewniając projektowanie, dostawy materiałowe i nadzór montażu, aż do przekazania gotowej instalacji użytkownikowi. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń nalewczych i rozładunkowych na terminalach przeładunkowych paliw płynnych i substancji niebezpiecznych, budowie i modernizacji zbiorników na paliwa płynne, budowie układów dozowania dodatków do paliw, a także wszelkiego rodzaju instalacji procesowych.

CONCOR dostarcza i montuje konstrukcje stalowe dla różnych gałęzi budownictwa i przemysłu. W szczególności są to ciężkie konstrukcje nośne budowli cywilnych i przemysłowych, zbiorniki, silosy, aparaty procesowe, rurociągi ze stali węglowych i stopowych do zastosowania w różnych dziedzinach. Wśród zrealizowanych przez nas projektów znajdują się konstrukcje wsporcze szkieletowe dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego, energetycznego i przeróbki drewna. Dostarczamy i montujemy rurociągi wielkogabarytowe dla oczyszczalni ścieków, przepompowni, stacji zaworowych i innych obiektów gospodarki wodnej.

CONCOR wykonuje powłoki antykorozyjne, odporne na ścieranie i ogniochronne dla konstrukcji stalowych oraz pokrycia chemoodporne dla betonu z zastosowaniem materiałów na bazie żywic poliestrowych, epoksydowych, winyloestrowych, a także polimoczników. Specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów z laminatów poliestrowych i epoksydowych, które mają zastosowanie w energetyce, zakładach chemicznych, oczyszczalniach ścieków, biogazowniach i kolejnictwie. Są to m.in.: wykładziny kanałów i neutralizatorów ścieków, przekrycia reaktorów biologicznych, elementy kanałów dymowych, dna zbiorników magazynowych z przestrzenią monitorowaną, obudowy i celki chłodni wentylatorowych, panelowe systemy hermetyzacji kolejowych terminali paliwowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Concor. Projekt i wykonanie: Hedea.pl